Useita lähtöjä 13.8.2021 alkaen Turun ja Helsingin välillä.

Reitit & Aikataulut

 

Ajamme useita lisälähtöjä Turusta Helsinkiin ja Helsingistä Turkuun. Ajantasaisimmat vuorotiedot löydät matkahausta. Viikonloppuisin jopa 5 päivittäistä lähtöä.

 

Aikataulu Helsinki - Turku 13.8.2021 alkaen 

 

la

pe, su

pe, su

pe, su

Helsinki, Kamppi

12:30

13:30

16:30

19:25

Helsinki, Ruoholahti

Espoo, Karhusaarensolmu

Espoo, Tapiolansolmu

Espoo, Niittykumpu

12:35

12:38

12:40

12:45

13:35

13:38

13:40

13:45

16:35

16:38

16:40

16:45

19:30

19:33

19:35

19:40

Espoo, Lommila

12:55

13:55

16:55

19:50

Lohja, Muijala

13:15

14:15

17:15

20:10

Salo, Piihovi

13:55

14:55

17:55

20:50

Paimio, Neste

14:15

15:15

18:15

21:10

Turku, yliopisto

14:35

15:35

18:35

21:30

Turku, tuomiokirkko

14:38

15:38

18:38

21:33

Turku, linja-autoas.

14:45

15:45

18:45

21:40

 

 

 

Aikataulu Turku - Helsinki 13.8.2021 alkaen

 

la

pe, su

pe, su

pe, su

 Turku, linja-autoas.

9.20

10:15

13:20

16:20

Turku, tuomiokirkko

9:23

10:18

13:23

16:23

Turku, yliopisto

9:27

10:22

13:27

16:27

Paimio, Neste

9:45

10:40

13:45

16:45

Salo, Piihovi

10:05

11:00

14:05

17:05

Lohja, Muijala

10:45

11:40

14:45

17:45

Espoo, Lommila

Espoo, Niittykumpu

Espoo, Westend

11:10

11:20

11:25

12:05

12:15

12:20

15:10

15:20

15:25

18:10

18:20

18:25

Helsinki, Ruoholahti

11:30

12:25

15:30

18:30

Helsinki, Kamppi

11:35

12:30

15:35

18:35

 

Aikataulussa on esitetty aika, jota ennen bussi ei ohita pysäkkiä.