Reitit & Aikataulut

Aikataulu Helsinki - Turku 7.9.2020 alkaen 

 

to

pe - su

pe - su

Helsinki, Kamppi

15:30

10:30

16:30

Helsinki, Meilahti

15:40

10:40

16:10

Espoo, Nihtisilta

15:50

10:50

16:50

Lohja, Muijala

16:15

11:15

17:15

Salo, Piihovi

16:55

11:55

17:55

Paimio, Neste

17:10

12:10

18:10

Turku, yliopisto

17:35

12:35

18:35

Turku, tuomiokirkko

17:38

12:38

18:38

Turku, linja-autoas.

17:45

12:45

18:45

 

Aikataulu Turku - Helsinki 7.9.2020 alkaen

 

to

pe - su

pe - su

 Turku, linja-autoas.

18:35

13:20

19:35

Turku, tuomiokirkko

18:38

13:23

19:38

Turku, yliopisto

18:42

13:27

19:42

Paimio, Neste

19:00

13:45

20:00

Salo, Piihovi

19:20

14:05

20:20

Lohja, Muijala

20:00

14:45

21:00

Espoo, Nihtisilta

20:30

15:15

21:30

Helsinki, Meilahti

20:40

15:25

21:40

Helsinki, Kamppi

20:50

15:35

21:50

Aikataulussa on esitetty aika, jota ennen bussi ei ohita pysäkkiä.